piątek, 13 kwietnia 2012

Refleksje i refluksy

Macie pomysł jak przemycić psa przez granicę tak, aby nie musiał przechodzić kwarantanny? Jak pomyślę o tym, że będę musiała zostawić mojego kochanego piesiuńcia na dłuższy czas to serce mi się kraje. Joker tęskni za mną jak wyjdę do sklepu, a co dopiero jak... Hm... właśnie wyobraziłam sobie Jokera w Love Shack'u, na pastwiskach z owieczkami oraz wylegującego się na już i tak wysiedzianej (przeze mnie) sofie i chyba przemyt nie jest najlepszym pomysłem.
Poza tym czy Joker mógłby opuścić Ritę? Tak się nie robi ukochanej.

Czy zapach białego pieprzu Wam śmierdzi? Bo mi trochę. Gdy czuję biały pieprz mam skojarzenia z klatką dla małp w zoo. Nie wiem skąd takie konotacje. Może dlatego, że małpy jedzą dużo białego pieprzu. A może odwrotnie, aromat pieprzu zaczerpnięto z naturalnego zapachu małp - kto wie?

Tworzenie pracy dyplomowej sprzyja awariom prądu, to już wiem, ale dzisiaj przekonałam się, że klawiatury też prędzej psują się, gdy są na gwałt potrzebne. Po małej resuscytacji - jak widać i jak na razie - działa, ale nie chcę mówić głośno, bo sprzęty lubią się mścić. Dobra klawiatura, dobra, w ogóle mi nie przeszkadza twoja niezbyt posłuszna spacja, jesteś super.
Podczas tego pisania przekraczam limity w wypijaniu herbaty oraz ogólnie pojętych płynów, co zmusza mnie do częstszych przerw. Ale o suchym pysku nie idzie mi w ogóle i zaraz jestem głodna. Same przeszkody! Kto to widział! Za to pierwszy sukces osiągnięty. Przebiłam ilością stron moją pracę licencjacką. Fanfary. Jak tak dalej pójdzie to do końca tego roku napiszę pracę i będę najlepiej nawodnioną magistrantką ever.

4 komentarze:

 1. Ja zawsze myślałam, że pieprz ładnie śmierdzi. Ale na pewno nie śmierdzi jak klatka małp. Lubię małpy ale ten zacap to już przesada!

  Pozazdrościłam, i bloga zmieniłam swego. Adres wysłałam na fejsbuczku. Ale znajdzies i tu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ładnie śmierdzi. Dobrze powiedziane. Ale tylko biały, czarny już jest ok.

   Usuń
 2. Czy tylko mnie tu zapachniało Ally McBeal ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślisz, że Ally śmierdziała białym pieprzem...?

   Usuń